Vacature Fysiotherapeut (24-32u)

Wil je mensen helpen met het behouden van vitaliteit of met het herstellen van vermoeidheidsklachten? En wil je multidisciplinair samenwerken in een team van gepassioneerde zorgverleners? Dan is deze vacature wat voor jou.

Verrijk jij ons team en onze methode met jouw kennis en ideeën?

Je gaat bij ons aan de slag met het begeleiden van mensen in het herstel van burn-out, stressklachten en/of vermoeidheidsklachten of het behouden van vitaliteit. Dit doe je op basis van een wetenschappelijk gevalideerd protocol, nadat je intern de BioCheck opleiding hebt doorlopen tot BioCheck Analist & Begeleider.

Over BioCheck: optimaliseren van energie

BioCheck heeft de ambitie om mensen de regie terug te geven over hun eigen energieniveau en hen daarbij belastbaar te houden of duurzaam te laten herstellen. Dit draagt bij aan een fitte, veerkrachtige en gezonde samenleving met een betere balans tussen inspanning en ontspanning. Dat is onze missie. Niet maximaliseren, maar optimaliseren.

Wij zijn een jonge slagvaardige organisatie met een platte structuur waardoor er vlot geschakeld kan worden. We houden van hoogwaardige kennis en zijn op zoek naar positief ingestelde teamleden die graag een toegevoegde waarde willen leveren aan onze klanten en de innovatieve groei van BioCheck.

We vinden het belangrijk om op een professionele manier een toegevoegde waarde te leveren aan de maatschappij door te blijven adapteren en innoveren en te streven naar duurzaam herstel en vitaliteit. Hierin vinden we het belangrijk dat je als individu binnen BioCheck de ruimte hebt om jezelf te zijn en met passie een meerwaarde kan leveren binnen de organisatie en voldoening te ervaren als individu.

Wie weet kan jij binnenkort onderdeel uitmaken van ons team!

Onze nieuwe ideale collega

 • Heeft een BIG-registratie in Fysiotherapie
 • Heeft een passie voor het helpen van mensen en is klantgericht
 • Heeft een open en enthousiaste persoonlijkheid
 • Heeft affiniteit met bewegen, mentale bewustwording en vitaliteit
 • Heeft tenminste twee jaar werkervaring als fysiotherapeut
 • Heeft affiniteit met het analyseren en interpreteren van gegevens
 • Heeft een goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal, zowel in spraak als in schrift
 • Heeft de mentaliteit van een topsporter: dus niet alleen presteren, maar ook herstellen (ontspannen)

Jouw werkzaamheden

 • Begeleiden en adviseren van mensen met stressklachten en vermoeidheidsklachten in kleine groepen (1 tot 6 personen)
 • Begeleiden en adviseren van mensen met stressklachten en vermoeidheidsklachten door middel van videocalls in het E-Health programma
 • Het afnemen van intakes, bestaande uit een anamnese, rustmeting en inspanningstest door middel van de BioCheck software
 • Verwerking van gegevens en data-interpretatie: je maakt gebruik van onze meetmethode tijdens de monitoring en begeleiding van onze klanten: analyseren rustmeting, analyseren inspanningstesten
 • Vaste werkdagen op woensdag, donderdag en vrijdag
 • Actief op de locaties in Rotterdam en Rijswijk
 • Verslag maken en verwerken in het account van de deelnemer
 • Meewerken aan de (verdere ontwikkeling van ons) educatieprotocol
 • Wat jij denkt wat belangrijk is om BioCheck nog beter te maken

Wat biedt BioCheck jou?

 • Dienstverband van 24-32 uur per week met uitzicht op uitbreiding van uren
 • €3.200 – € 3.900 bruto per maand op basis van een 40-urige werkweek
 • Interne opleiding tot BioCheck coach
 • Laptop
 • 8% vakantiegeld
 • Reiskostenvergoeding
 • Veel ruimte om jezelf te ontwikkelen
 • Ruimte om initiatieven en ideeën die binnen en buiten de organisatie voor verbeteringen zorgen te ontplooien
 • Werken binnen een prachtig netwerk van vooruitstrevende organisaties

Denk jij dat wij bij jou passen en jij bij ons? Meld je aan via deze link! Meer weten? Vul het contactformulier op www.biocheck.nl of bel naar 010 226 31 43 en vraag naar Jamie van Gogh voor inhoudelijke zaken van de functie of vraag naar Patrick van Luijk voor vragen over de voorwaarden.

Ontdek meer